Ankastre Mutfak

Fransızca kökenli bir kelime olan ankastre günümüzde genellikle mutfakta kullanılan ocak, fırın, davlumbaz gibi eşyalar için kullanılmaktadır. Kelimenin asıl anlamı bir yuvaya yerleştirmektir ve aslında ankastre mutfak eşyaları da aynı mantık ile yapılmakta ve mutfak mobilyalarında kendileri için hazırlanmış olan bölümlere yerleştirilmektedirler. Günümüzde bu ankastre eşyalar mobilya dolapların içine yerleştirilmek ile kalmamakta bu mobilyaların kapakları olması ile de istenmediği zamanda da görülmeleri mümkün olmamaktadır.

Ankastre mutfaklar mutfak mobilyasının içine yerleştirildiği için eskiden sadece ev sahipleri tarafından tercih edilmekteydiler ama günümüzde yeni yapılan binalarda ise bu ankastre mutfaklar hazır olarak bulunmaktadır. Artık kaliteden vazgeçmek istemeyen ve mutfağında şıklık arayışında olan kişiler ankastre mutfağı tercih etmektedirler. Akfa enerji olarak bizler de kuruluş amacımız olan sizlere kaliteli ve garantili ürünler sunmaktır ve ana bayi olduğumuz için de bu ürünleri toptan fiyatına almanız mümkün olmaktadır.

Mutfaklarınız için akıllı çözümler üretmekte ve mutfağınızın şık görünmesini sağlamanın yanında orada yemek yapmanın ve vakit geçirmenin de keyifli bir hale gelebilmesini sağlamaktayız. Sadece tek bir markanın değil pek çok markanın ürününü bizim firmamızda bulabilmeniz sayesinde de seçim yapmak sizler için çok daha kolay bir hale gelmekte ve sitemizde ürünleri kıyaslayarak hangisinin aradığınız özellikleri taşıdığına ve fiyatının da sizin bütçenize uygun olduğu konusunda fikir sahibi olmanızda mümkün olmaktadır.

Karar verme konusunda zorlandığınız anlarda ise eğitimli ve deneyimli ekibimiz sizlere isteğiniz halinde yardımcı olmakta ve mutfağınıza en uygun ankastre mutfak seçimi yapmanızı sağlamaktadırlar. Teknoloji gelişmekte ve sürekli olarak yeni özellikler taşıyan ürünler piyasaya çıkmakta ve Akfa enerji olarak bizlerde bu yeni ürünleri sizlerle anında buluşturmaktayız. Ankastre mutfakların tercih edilmelerini sağlayan özelliklerinden birisi de dekoratif ve fonksiyonel olmalarının yanında ayrıca hijyenik ve kolay temizlenebilir olmalarıdır. Böylece de hijyenin önemli olduğunu bilen hanımlar tarafından da tercih edilmektedirler.

Firmamız bu ürünleri garantili olarak sizlere sunmakta ve montajlarının yapılması aşamasında da sizlere hizmet vermektedir. Garanti süresince olduğu gibi garantisi bittiğinde de yanınızda yer alamya da devam etmekteyiz.

ANKASTRE MUTFAK ÜRÜNLERİNE AİT BÜNYEMİZDEKİ MARKALAR