Armatürler ve Banyo Aksesuarları

Akfa Enerji firması olarak müşterilerimizin yaşam standartlarını arttırmak banyo ve mutfaklarında kaliteyi yansıtmak amacını taşımaktayız ve bunun için de sizlere ürünlerinin kalitesi tartışılmaz olan markaların ana bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Armatürler ve banyo aksesuarları anlamında da sizlere çok fazla seçenek sunmaktayız.

Armatürler imal ediliş şekillerine göre tek kumandalı armatürler, çift kumandalı armatürler ve fotoselli armatürler olarak adlandırılırlar ve bunların kullanım şekilleri de farklıdırlar. Tek kumandalı armatürler de sıcak ve soğuk suyun akışı tek bir noktadan ayarlanmaktadır. Bunun için de armatür sağa ya da sola doğru hareket ettirilmektedir. Burada suyun akış hızı armatürün kumanda kısmının aşağı yukarı doğru hareket ettirilmesi ile ayarlanabilmektedir. Bu armatürler de kumanda yavaşça yapılmalı ve kumanda sağa ya da sola doğru hareket ettirilerek de suyun sıcaklığı istendiği dereceye getirilmelidir.

Çift kumandalı armatürler de ise sıcak suyun ve soğuk suyun kontrol edildiği bölüm ayrı ayrı bulunmakta ve sısak su kullanılmak istendiğinde soldaki volan soğuk su kullanılmak istendiğinde de sağdaki volan kullanılmaktadır. Suyun sıcaklığının ayarlanması gerektiğinde her iki volanda kullanılmalıdır. Armatürler arıza yaptığında ise bunların tamiri için yetkili servisten yardım alınması gerekmektedir.

Fotoselli Armatürler ise çok fazla kullanılan ürünlerdir ve hijyenik olmaları da tercih edilmelerini sağlamaktadır. Hijyenik olmalarını sağlayan şey ise elinizi bataryanın altına tuttuğunuzda suyun kendiliğinden akmaya başlamasıdır. Belli miktarda su akması ile de ayrıca tasarruflu olan armatürlerdir ve günümüzde artık oteller, hastaneler, okullar gibi çok kişi tarafından kullanılan armatürler için tercih edilmesinin yanında evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.

Banyo aksesuarları ise banyoların dekore edilmesi anlamında kullanılmakta ve bunlar genellikle takım olarak satılmaktadırlar. Havlu askısı, tuvalet kağıdı askılığı genellikle metalden tercih edilmektedirler. Bunların yanında klozet fırçası, diş fırçalığı, sıvı sabun şişesi de yine takım olarak satılmaktadırlar. Banyolarda sık sık değiştirilmesi gereken eşyalardır ve bu hijyen açısından önem taşımaktadır. Bu banyo aksesuarları banyoların genişliğine göre ve rengine göre değişik olarak seçilmekte ve sizlerin de zevkinize uygun seçimler yapabilmeniz için firmamız tarafından kaliteli ve garantili çok sayıda ünlü markanın ürünleri sunulmaktadır.

ARMATÜR VE BANYO AKSESUAR ÜRÜNLERİNE AİT BÜNYEMİZDEKİ MARKALAR