Isıtma Sistemleri

Isınma ihtiyacı insanların var oldukları günden bu yana en büyük ihtiyaçları arasında yer almıştır. Bu nedenle de ısınmak için çeşitli yöntemler kullanmışlardır. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile birlikte ısınmak için insanlar yeni yöntemler kullanmakta ve gelişmiş yöntemler sayesinde de ısınma sistemleri kullanmakta ve bu sistemler ile de kolayca ısınma ihtiyaçlarını gidermektedirler.

Evlerde, otellerde, hastanelerde, fabrikalarda, kamu binalarında kısacası içinde yaşam olan bütün binalarda insanların ısınması gerekmekte ve binanın özelliğine göre de gerekli olan ısıtma sistemi tespit edilerek sistem kurulmaktadır. Isıtma sistemleri ikiye ayrılmakta bunlar merkezi ısıtma ve lokal ısıtma olarak adlandırılmaktadır.

Merkezi ısıtma genel olarak büyük binalarda kullanılmakta ve daha çok da soğuk iklimlerin olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Bu sistemin tercih edilmesinin bir nedeni de tek bir merkezden çalıştırılması ve diğer kullanıcıların bütün ortamın dışarıdan gelen soğuk havadan etkilenmeden istenen sıcaklıkta tutulmasıdır. Bu sistemde ortamların ısınması için radyotör vb. kullanılmakta ve bu radyotörler merkezden ısınan su, buhar ve havanın da borular yardımıyla gelmesi ile de ortamın istenen sıcaklığa ulaşmasını sağlamaktadır.

Lokal ısıtma da ise özellikle evlerde tercih edilmekte ve kat kaloriferi ya da kombi gibi ısıtma cihazları kullanılmaktadır. Bu ısıtma sisteminin lokal olmasının nedeni ise ısınma merkezinin evin içinde ve sadece o evi ısıtmak için kullanılıyor olmasıdır. Günümüzde hala soba, şömine gibi ısıtma sistemleri de kullanılmaya devam etmektedir. Bizler firma olarak sizlere en yeni teknolojiye sahip sıtma sistemlerini en kaliteli ürünler ile sunmaktadır. Garantili olan bu ürünler uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Evinize ve binanıza en uygun çözümler tecrübeli uzman ekibimiz tarafından tespit edilmektedir.

Pek çok kaliteli markanın ana bayisi olmamız ile birlikte de sizlere çok sayıda ürün sunulmakta ve bu ürünlerin size uygun çözümler sunması sağlanmasının yanında d uygun fiyatlar ile bu ısıtma sistemlerine sahip olmanız mümkün olmaktadır. Ödeme konusunda da sizlere büyük bir kolaylık sunulmakta ve online ödeme yapmanız mümkün olmaktadır. Tecrübeli ekibimiz ile ısıtma sistemleri konusunda ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

ISITMA SİSTEMLERİNE AİT BÜNYEMİZDEKİ MARKALAR