Misyonumuz

Akfa Enerji firması olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmaktayız ve günden güne büyüyen müşteri portföyümüz de bizim bu verdiğimiz hizmetin kalitesini ortaya koymaktadır. Gelişen teknolojiyi çok yakından takip ediyor ve sizleri de bu en yeni teknolojili ürünler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Binaların en önemli ihtiyaçları olan ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, radyatörler, havlupanlar, armatürler, banyo aksesuarları, vitrifiye grupları, tesisat malzemeleri, banyo mobilyaları, ankastre mutfak firmamız tarafından en kaliteli markaların ana bayisi olarak sunulmaktadır. Bu kaliteli markaların çok sayıda ürünü sizlere uygun fiyatlar ile Akfa Enerji olarak tarafımızdan sunulmaktadır.

Bu ürünler ile de sizler yaşam kalitenizin artmasını sağlamakta ve ürünlerin dayanıklı olması ile de bir kez alındığında tekrar masraf yapmanıza gerek bırakmamaktadır. Konforlu bir hayat sunmanın yanında ayrıca kullanıldıkları alanlarda şık olmaları ile de dekorasyonunda mükemmel olmasını sağlamaktadırlar. Bizler de müşterilerimizin bu şık ve sağlıklı ortamlarda yaşamaları ile mutlu olmaktayız. Müşterilerimizin memnun olmaları ve aldıkları ürünleri uzun süre kullanmaları ile onların yaşam kalitelerinin artması bizim hizmet kalitemizi arttırma ve sizlere çok daha fazla ürün sunabilme isteğimizi arttırmaktadır.

Müşterilerimizin aldıkları ürünlerin ödemesini nasıl yapacakları konusunda sorun yaşamamalarını sağlamak için de online ödeme sistemi ile de hizmet vermekte ve aldığınız ürünlerin de tam zamanında teslim edilmesini sağlamaktayız. Sizlerin ödeme konusunda önerilerinizi dikkate almakta ve bu konuda ki gelişmeleri de sizlere anında yansıtmaktayız. Ana bayiliğini yaptığımız ürünlerden tüm ülkede yaşayan kişilerin de faydalanabilmesi için de bayilik sistemi sunmaktayız. Bayilik konusunda da isteyen firmalar bu konuda ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilmektedirler.

Ana bayi güvencesi ile kaliteyi yakından takip edecek ve evinizde şıklığın ve konforun bir arada olmasından çok memnun olacaksınız. Tecrübeli ve işini severek yapan bir ekip olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için büyük bir şevk ile çalışmaktayız ve ürün portföyümüzü de genişletmekteyiz. Ürünlerimiz arasında asla uluslararası kalite standartlarına uymayan ürünleri sizlere sunmamakta ve garantili ürünler ile de sizlerin aldığınız ürünlerden memnun olmanızı sağlamaktayız.