Radyatörler & Havlupanlar

Isıtma sistemlerinin bir parçası ve göz önünde olan bölümü radyatörlerdir ve genellikle de sıcak su ile kullanılan sıtma sistemlerinde kullanılmaktadır. Radyatörler merkezde ısınan suyun borular yardımıyla ulaşması sonucu bulunduğu ortamı ısıtırlar ve genellikle de dışardan gelen soğuk havanın önünü kesmek için de pencere altlarına yerleştirilirler. Radyatörlere bir boru yardımı ile sıcak su gelir ve diğer tarafta olan boru ile de soğuyan su tekrar ısınmak üzere merkeze götürülür.

Akfa Enerji olarak sizlerin tercih edeceğiniz ısıtma sistemlerine en uygun olan radyatörleri sunmakta ve kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş olan bu radyatörlerin de uygun fiyatlar ile sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Garantili olarak sunulmakta bulunan bu ürünler kullanılacakları ortamın büyüklüğüne bağlı olarak büyüklükleri farklı olarak bulunmaktadırlar. Genellikle dilimler halinde olan radyatörler farklı maddelerden üretilirler.

Yapıldıkları malzemeye göre belirtilmesi gerekirse dökme demir radyatörler, çelik radyatörler, dilimli radyatörler, alüminyum radyatörler olarak adlandırılabilirler ve hangi radyatörün sizin için uygun olduğu konusunda da tecrübeli ve eğitimli olan çalışanlarımız yardımcı olmaktadırlar. Radyatör üreten değişik üreticiler bulunmakta ve Akfa enerji olarak en kaliteli olan markaların ana bayisi olarak hizmet vermekte ve sizlerin yaşam kalitenizi arttırmak için çalışmaktayız. Isıtma sistemlerinde ve radyatör seçiminde sizlere akıllı çözümler sunmakta ve güvenli alışveriş yapma imkanı sunmaktayız.

Havlupanlar da radyatörler ile aynı mantık ile çalışıyor olmasının yanında bunlar daha çok küçük alanlarda kullanılmakta ve üzerlerine havlu bornoz gibi eşyaların asılabilmesi ile de bu adı almaktadırlar. Temizlenmesi kolay olan bu havlupanlar kullanıldıkları alana uyum sağlamaları ve ortama şıklık katmaları için de değişik renklerde üretilmektedirler. Radyatör ve havlupan ihtiyaçlarınız için sizlere akıllı çözümleri sunarken sitemizden kolayca seçim yapabilmenizi sağlamakta ve sizlerin bu seçimler için çok sayıda ürün arasından seçim yapmanızı sağlamaktayız. Uygun ödeme koşulları ve garanti süresince olduğu gibi garanti süresi bittikten sonra da oluşabilecek sorunlar için sizlerin yanınızda yer almaktayız. Akfa Enerji olarak firmamızda çok bilinen markaların yer alması ile müşterilerimizin de güven içinde ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri sağlamaktayız.

RADYATÖR & HAVLUPAN ÜRÜNLERİNE AİT BÜNYEMİZDEKİ MARKALAR