Soğutma Sistemleri

İçinde yaşam olan daire, ev, otel, hastane, okul, kamu binaları, iş merkezleri gibi binaların dışarda ki sıcak havadan etkilenmemesi ve iç ortamdaki havanın sıcaklığının, neminin ve havanın temizliğinin ayarlanması için kullanılan sistemlere soğutma sistemleri denilmektedir. Konforlu bir hayat isteyen bütün insanların da günümüzde kullandığı soğutma sistemleri olarak klimalar çok fazla tercih edilmektedir. Bizler de Akfa Enerji olarak müşterilerimizin soğutma sistemleri ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Klimalar günümüzde sadece ortamın sıcaklığının ayarlanmasını sağlamamakta bunun yanında da havanın neminin ayarlanması ve kapalı ortamların havasının temizlenmesini de sağlamaktadırlar. Bütün bu özellikleri taşıyan soğutma sistemleri kullanılacağı ortama göre farklılıklar gösterebilmekte ve soğutma sistemleri kurulmadan önce mutlaka keşif yapılarak ortama uygun olan sistem seçilmektedir.

Akfa Enerji olarak biz işini severek yapan eğitimli ve tecrübeli bir ekibiz ve müşterilerimize bu anlamda da hizmet vermekteyiz. Soğutma sisteminin seçilmesinden itibaren sistemin kurulacağı yere nakliyesi, montajının yapılması, düzenli olarak bakımının yapılması ve sistemin verimli çalışmasının sağlanması ayrıca sistemi kullanacak kişiye bunu basit bir şekilde anlatılması verilen önemli hizmetlerdir.

Soğutma sistemi bir kez kurulduğunda uzun süre kullanılması ve kişilere tekrar masrafa girmek durumunda bırakmaması için mutlaka garantili ve kaliteli olan ürünler arasından seçilmelidir. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak bizler de pek çok ünlü markanın ana bayisi olmakta ve sizlerin de bu şekilde bir kez soğutma sistemi aldıktan sonra uzun süre kullanmanızı sağlamaktayız. Garantili olarak sattığımız ürünlerin garantisi bittiğinde de sizlere sunduğumuz ürünlerin arkasında durmakta ve çıkabilecek arızalar için de tecrübeli ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.  Ürünlerimizin kaliteli olmasının yanında görsel olarak da şık olması ile müşterilerimizin sistemi kullandıkları ortamın şık görünmesini sağlamaktayız.

Günümüz klima sistemlerinde kullanılan komponentlerin nakliyesi, montajı ve bakımı genelde hepimizi satış anından itibaren yakından ilgilendirmektedir. Cihazların nakliyesinden başlayarak işletmeye alınması ve bakımların yapılmasıyla ilgili bilgiler kolay ve anlaşılır şekilde anlatılmaktadır. Soğutma grupları klima sisteminin en önemli ana elemanlarından biridir. Klima santrali ve fan coillerde kullanılacak olan soğuk su, soğutma grupları tarafından üretilir.

SOĞUTMA SİSTEMLERİNE AİT BÜNYEMİZDEKİ MARKALAR