Vitrifiye Grubu

Camsı, camlaşmış olan kelime anlamının yanında artık günümüzde vitrifiye daha çok seramik olarak üretilen lavabo, klozet, tuvalet taşı, duş teknesi gibi ürünler için kullanılan ortak bir terimdir. Vitrifiyenin en önemli özelliği dayanıklı olmasıdır ve bu nedenle de çok fazla tercih edilmektedir. Banyolarda, mutfaklarda ve tuvaletlerde kullanılan bu vitrifiyeler kırılmaya ve aşınmaya dayanıklı olmaları sayesinde de uzun süre kullanılabilmektedirler.

Vitrifiye kil ve kaolin karışımlı kilden oluşur ve bu karışım bir pişirilme sürecinden geçmektedir. Hazırlanan karışımın içine pişirilme süreci içinde kuvars ve feldspat eklenir ve böylece çok daha dayanıklı olması sağlanır. Yüzeyi parlak ve gözeneksizdir, hijyeniktir ve bakteri,mikrop barındırmaz, kolay temizlenir, su tutmayan bir yüzeye sahiptir ve koku yapmaz, ateşe dayanıklıdır ve yanmaz, aşınmaz uzun ömürlüdür, asit ve deterjan ile temas ettiğinde bunlardan dolayı aşınmaz. Bu özellikleri sayesinde de vitrifiyeler bir kez seçilerek banyo, mutfak ve tuvaletlerde kullanıldığında çok uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır.

Akfa Enerji firması olarak müşterilerimizin banyo, mutfak ve tuvaletlerinde kullanabilmeleri için çok çeşitli vitrifiye grupları bulunmaktadır. Tek bir firmanın değil çok sayıda kaliteli ürünler ile kendini kanıtlamış ve uzun yıllardır bu piyasa da ürünleri tercih edilen firmaların ürünlerini sunmaktayız. Böylece müşterilerimiz de bunlar arasından banyo ve mutfaklarına uygun olan vitrifiye ürünleri seçerek alabilmektedirler.

Seçim yaparken bunların genelde takım halinde bulunduklarını görecek ve sizlerde bunlardan banyo ve mutfağınızın büyüklüğüne uygun olarak dekoratif olmasının yanında ayrıca kullanışlı olan vitrifiyeleri seçebilirsiniz. Bu konuda sizlere tecrübeli müşteri temsilcilerimiz yardımcı olmakta ve görsellerden beğenerek almayı düşündüğünüz vitrifiyeler ile de ilgili daha detaylı bilgileri size vermektedirler.

Firmamız ana bayi olmanın güvencesini ortaya koymakta ve müşterilerimize bu anlamda da güvenli alışveriş yapma imkanı sunmaktayız. Ana bayi olmamızın diğer bir avantajı da sizlere çok sayıda seçenek sunmamızdır. Ayrıca uygun fiyatları da yine biz firma olarak size sunmaktayız. Vitrifiye seçimi yaparken banyo, tuvalet ve mutfağınızın genişliğini göz önünde tutmayı ihmal etmemeli ve temizliğini yaparken de aşındırıcı malzemeler kullanmamalısınız.

VİTRİFİYE GRUBUNA AİT BÜNYEMİZDEKİ MARKALAR