Vizyonumuz

Ülkemizde yaşayan insanların uluslararası kalite standartlarında olan ve garantili ürünlere kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesini sağlamak amacıyla Akfa Enerji olarak hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz sizlerin yaşam standartlarınızı arttırmak ve ürünlerimizi kullandığınızda da memnun olmanızı sağlamaktır. Ürün yelpazemizi genişletmek ve aldığımız ana bayilikler ile de sizlerin bu ürünlere çok daha uygun fiyatlar ile ulaşmanızı sağlamaktır. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve sizleri de bu teknoloji ile buluşturmak ise bizim için çok önemlidir.

Her zaman sizlere sunduğumuz kaliteli ürünlerin arkasında durmakta ve ürünlerin en kısa sürede teslim edilmesine de önem vermekteyiz. Teslimatta ve garanti süresince sizlerin yanınızda yer almanın yanında ürünlerin garanti süresi bittiğinde de sizlerin yaşayabileceğiniz sorunlar için tecrübeli bir ekip ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Isıtma ve soğutma sistemlerinde sizler için akıllı çözümler üretmekte ve ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktayız. Tecrübenin önemli olduğunu bildiğimiz içinde sizlere en iyi hizmeti vermek için ekibimizin her zaman tecrübeli kişilerden oluşmasına da dikkat etmekteyiz.

Akfa Enerji denildiğinde kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam etmekte ve garantili ürünler ile de sizlerin aldığınız ürünleri uzun yıllar tekrar masraf yapmanıza gerek kalmadan kullanmanızı sağlamaktayız. Banyolarınızın ve mutfaklarınızın da şık ve konforlu olması için de akıllı çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Yüksek kar amacını değil müşterilerimizin memnuniyetini hedef aldığımız içinde bu anlamda kendimize rakip tanımamaktayız. Bu sayede de müşteri portföyümüzü her geçen gün arttırmaktayız. Sadece ürünlerimiz ile değil sizlere teknolojiyi her anlamda yansıtmaktayız ve bunun için sitemizden istediğiniz ürünler ile ilgili görselleri ve detaylı bilgileri bulmanızı sağlamakta ve online ödeme olanakları ile de sizlere kolaylıklar sağlamaktayız.

Bu kalite ve uygun fiyatlar ile firmamızın sunduğu ürünlerden ülkemizde yaşayan herkesin buluşması için de bayilik sistemi sunmaktayız. Ürünler ve bayilik konularında bilgi almak isteyen kişiler için iletişim bilgileri bölümümüzde bulunan telefon numaralarımızdan müşteri temsilcilerimiz yardımcı olmaktadırlar. Güvenli alışveriş yapmak isteyen kişiler için de sektör de en güvenilir firma olarak hizmet vermekteyiz. Sitemizde bulunan bütün ürünler stoklarımızda yer almaktadırlar.